אודות

 
אורפז-נוימן מעליות בע"מ מתמחה בהתקנה, בתיקון, בתחזוקה ובשיפוץ מעליות, מעליות ביתיות (מעלונים), מעליות משא ללא ליווי, מעליות שירות ומעליות מטבח. החברה הוקמה ב-2009 על-ידי אורן נוימן – מעליתן מוסמך ואיש מקצוע בעל יותר מ-20 שנה של ותק וניסיון בתחום, שכיום מנהל מספר צוותים וטכנאי מעליות מקצועיים ומיומנים. אורן ושאר חברי הצוות מקפידים להעניק שירות יעיל ומהיר לצד יחס חם ואישי לכל לקוחות החברה – פרטיים ועסקיים כאחד.
 

תחומי ההתמחות של אורפז-נוימן מעליות:

 
  • ייבוא מעליות ומעליות ביתיות של חברת RALOE הספרדית – מעליות חשמליות MRL (ללא חדר מכונה) עד 1,000 ק"ג לבתים פרטיים או משותפים; מעליות ביתיות HOME LIFT הידראוליות עד 500 ק"ג העומדות בתקן הנגישות הישראלי. את המעלית הביתית ניתן להתקין בפיר חיצוני או פנימי, פיר בנוי בטון או קונסטרוקציית מתכת (פרופילי RHS) בתים פרטיים, דירות גג ומבני ציבור הדורשים נגישות.

  • ייבוא מוצרים מבית DALDOSS – החברה עומדת מאחורי המצאת מעלית השירות Microlift שמשמשת בתים פרטיים, עסקים, מוסדות ציבוריים ועוד. כושר ההרמה של המיקרוליפט הוא בין 12 ק"ג ל-300 ק"ג, והיא מגיעה עם פיר בעל קונסטרוקציה של פלדה מגולוונת.

  • מעליות משא ללא ליווי (Microfreight Classic) – מתאימות יותר להרמת משאות גדולים וכבדים ומסוגלות לשאת משקל שנע בין 500 ק"ג ל-1,500 ק"ג. מעליות מסוג זה מותקנות במפעלים, במחסנים ובבתי עסק שונים, מה שמאפשר חיסכון משמעותי בזמן, יעילות ונוחות בעבודה. הן מגיעות עם פיר בעל קונסטרוקציה של פלדה, ועל מנת להתקינן יש צורך בבור מינימלי של 150 מ"מ בקומה התחתונה (במידה שזה לא אפשרי, ניתן להתקין שיפוע מיוחד).

  • שירות שוטף ותחזוקה לכל סוגי המעליות – כולל מעליות ביתיות ומעלונים, מעליות חשמליות, מעליות הידראוליות (בוכנה) ומעליות לאנשים ולמשאות.